DeutschEnglishČeština

Individuální lekce jógy v Praze - jóga v soukromí Vašeho domova.

Nabízíme individuální kurzy jógy, meditace a životního stylu spojeného s jógou po celé Praze.


      . .. ! Zarezervujte si svou první lekci jógy právě teď ! .. .  


Proč nabízíme soukromé lekce?

Právě tímto způsobem byla jóga odnepaměti předávána. Učitel vždy odhaloval další kroky na cestě k poznání každému adeptovi zvlášť. Bylo tak zaručeno, že každý žák bude postupovat přiměřeně stupni, na kterém se aktuálně nacházel, a vyvaruje se problémů a zranění, které mohou potkat toho, kdo je netrpělivý a zkouší něco, na co není připraven.
 

"Naše Individuální lekce jógy vytvářejí atmosféru ve které se  dokážete uvolnit, otevřít své srdce, zapomenout na čas a zjistit, že jste právě zažili pocit absolutního štěstí."

V dnešní uspěchané době máme jen málo okamžiků, kdy se můžeme soustředit sami na sebe, a přitom se uvolnit jak duševně, tak fyzicky. Proto nabízíme možnost začít s jógou v prostředí vašeho domova, a to v souladu s vašimi potřebami a přáními. V soukromých lekcích se nacházíte „pod lupou“. Každý nedostatek, problém či dotaz budeme řešit okamžitě a do hloubky, což mnoho lidí postrádá u veřejných kurzů jógy. Nechte se překvapit, jak příjemně se budete cítit na konci naší lekce.

Každou lekci si s dostatečným časovým předstihem můžete jednoduše naplánovat, aby zapadala do vašeho rozvrhu. Když vám předem domluvený termín nebude vyhovovat, není nic jednoduššího než si ho přesunout na jindy pomocí jediné SMS.

Součástí každé lekce může být: 

Hatha jóga,  Yin jóga, Vinyasa jóga, Power jóga, meditace, dechová cvičení, poznání základů východní filozofie, tipy, jak přizpůsobit svůj životní styl k dosažení optimálních výsledků v józe.

 

Ceník individuálních lekcí Jógy u Vás doma

 

Jóga  
Individuální lekce Jógy (60 min.) (*) od 700 Kč
Individuální lekce Jógy (90 min.) (*)

                                               od 1000 Kč

Příplatek za třetí a každou další osobu navíc (**)                             200 Kč
Meditace  

Každá individuální lekce meditace (90 min.) (*)

                      od 700 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(*)     Cena soukromé lekce se mění v závislosti na místě a načasování. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

(**) Příklad: Individuální lekce jógy u vás doma (90 min.) 4 osoby =  příplatek 400 Kč

 

Tip:
Pokud netrváte na soukromí a naopak máte známé, kteří se o jógu zajímají a s nimiž byste se chtěli o zážitky z jógy podělit, můžete cvičit ve skupině a získat i výhodnější cenu.